Koninklijke onderscheiding voor Henk Noordman

Op 26 april heeft Henk Noordman de onderscheiding “lid in de orde van Oranje Nassau” ontvangen. De heer Peter Snijders, burgemeester van Zwolle hield een toepasselijke toespraak en spelde Henk de onderscheiding op. Om een “lintje” te krijgen moet je aan een aantal criteria voldoen waarbij het belangeloos inzetten voor de samenleving een belangrijk onderdeel vormt.
Bij onze vereniging verzorgt Henk vanaf 1989 de ledenadministratie en is hij vanaf 1990 penningmeester. Ook bij onze stichting vervult hij de functie van penningmeester en regelt hij samen met Ron Eikenaar het AED project voor de gemeente Zwolle.
Ook provinciaal en landelijk is Henk bestuurlijk actief, zo ondersteund hij afdelingen bij het opstellen van nieuwe statuten en zit hij in de werkgroep die de structuur van de landelijke vereniging gaat hervormen. Wij als bestuur van KNV EHBO afdeling Zwolle zijn trots op Henk en feliciteren hem van harte met deze Koninklijke onderscheiding.